• روابط عمومی و امور آگهی ها : 03135544027
  • iranpour@presssimayeshahr.ir : ارتباط مستقیم با مدیر مسئول

روزنامه اقتصادی ، اجتماعی سیمای شهر

جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ June 09 , 2023
SIMAYESHAHR PRESS
27

سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان:

نداشتن حامی مالی مهم‌ترین مشکل ورزش بانوان است

  • ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
  • کد خبر : 30
سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان، نداشتن حامی مالی را مهم‌ترین مشکل ورزش بانوان دانست و گفت: تلاش داریم طی مذاکره با باشگاه‌های مختلف زمینه جذب اسپانسر برای حمایت از ورزش بانوان را فراهم کنیم.

نرگس قدوسی در نشست خبری به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط اقتصادی، مسئولیت ما برای افزایش نشاط و شادابی در خانواده‌ها دوچندان شده است.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه‌های گوناگون اقتصاد، استعدادیابی و نخبه‌‌پروری و باشگاه‌های تخصصی در حوزه ورزش بانوان افزود: امیدوارم بتوانیم با هم‌اندیشی با این کارگروه‌ها پیشرفت ورزش بانوان اصفهان را شاهد باشیم.

سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان نداشتن حامی مالی را مهم‌ترین مشکل ورزش بانوان دانست و ادامه داد: تلاش داریم طی مذاکره با باشگاه‌های مختلف زمینه جذب اسپانسر برای حمایت از ورزش بانوان اصفهان را فراهم کنیم. همچنین با توجه به محدودیت ورزش در فضاهای سرپوشیده، با رایزنی با دستگاه‌های گوناگون مانند شهرداری امکان تمرین و فعالیت بانوان ورزشکار در فضاهای روباز را فراهم کرده‌ایم.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی در فضای مجازی بیان کرد: در حوزه ورزش همگانی با طرح ورزش در همسایگی، به‌دنبال بردن ورزش به منازل هستیم تا خانواده‌ها با حداقل امکانات و هزینه در خانه به ورزش بپردازند.

وی گفت: بسیاری از باشگاه‌های ورزشی اقدام به ارائه برنامه‌های ورزشی در فضای مجازی کرده‌اند و هیئت‌های ورزشی نیز به مناسبت هفته تربیت‌بدنی برنامه‌های گوناگونی به صورت مجازی تدارک دیده‌اند‌

همچنین سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در این نشست خبری اظهار داشت: رصد مشکلات جوانان و رساندن آنها به گوش مسئولان وظیفه این معاونت است.

عباس مرادیان افزود: امیدوارم بتوانیم جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان را به زودی برگزار کنیم. مشکلات احصا شده و طرح‌هایی نیز آماده شده است تا در این جلسه در حضور استاندار اصفهان مطرح شود تا با تصویب آنها، شاهد اجرا شدن این طرح‌ها در تمام استان باشیم.

وی گفت: خوشبختانه کارشناسان خبره و سمن‌های فعال طرح‌های خوبی به اداره‌کل ورزش و جوانان ارائه داده‌اند که به زودی اجرایی می‌شود. البته با توجه به شیوع کرونا برخی برنامه‌ها به صورت مجازی پیگیری می‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: خوشبختانه انتخابات روسای کمیسیون‌های مجمع جوانان استان پس از تاخیری که اتفاق افتاده بود، اخیرا برگزار شد و 11 کمیسیون فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تا سال 1400 باید 240 سازمان مردم‌نهاد در استان اصفهان ثبت شود که تاکنون 239 سمن ثبت شده است، کیفی‌سازی سمن‌ها را گام بعدی این برنامه دانستنظر دیگران

ارسال نظر